Funkcie ušité na mieru zákazníka

S tvorbou web stránok máme dlhoročné skúsenosti a vieme, čo je pri ich tvorbe dôležité. Pri navrhovaní systému VIZITKA sme použili všetky naše skúsenosti, aby mohol vzniknúť jedinečný projekt ušitý na mieru našich zákazníkov.

jednoducho a rýchlo

Jednoducho a rýchlo

Vytvorte si ľahko a rýchlo svoju prvú web stránku. Systém VIZITKA bol naprogramovaný tak, aby dosahoval, čo najrýchlešiu odozvu. Používa jednoduché kódovanie, ktoré nezahlcuje server zbytočnými požiadavkami. Tvorba a úprava vašej stránky je jednoduchá, nepotrebujete mať žiadne odborné znalosti. Pridajte sa aj vy medzi našich spokojných zákazníkov a vyskúšajte VIZITKA.sk pre svoje internetové projekty.

až 15 dní zdarma

Zadarmo a nezáväzne na 15 dní v plnej verzii

Vyskúšajte systém VIZITKA ZADARMO a nezáväzne v plnej verzii po dobu 15 dní. Po celú testovaciu dobu je Vaša stránka plne funkčná. Po skončení testovacieho obdobia a prechodu na ostrú platenú prevádzku, po prevode na vlastnú doménu, je zachovaný kompletný obsah vašej web stránky.

jednoduchá administrácia vizitky

Flexibilita modulov a jednoduchá správa

Správa vašej web stránky vytvorenej našim systémom vizitka.sk je intuitívna a ľahko pochopiteľná. Administrácia je vytvorená pre bežného užívateľa, ktorý nemusí mať žiadne odborné znalosti. Celá obsluha stránky je riešená pomocou preddefinovaných MODULOV, ktoré si iba jednoducho zapnete alebo vypnete. Ak si nebudete vedieť s niečím rady, kľudne sa obráťte na našu technickú podporu.

respozívne šablóny

Vaša stránka je funkčná na všetkých zariadeniach

Odteraz si vašu stránku budú môcť zákazníci prehliadať kedykoľvek a kdekoľvek. V dnešnej dobe je už samozrejmosťou pristupovať na internet z rozličných mobilných zariadení ako mobil, tablet, či notebook. Preto vaša stránka bude RESPONZÍVNA, obsah sa prispôsobí podľa toho, z akého typu zariadenia sa na ňu pristupuje.